Mount & Blade II: Bannerlord

Mount & Blade II: Bannerlord Çıkış Tarihi

Mount & Blade II: Bannerlord

Mount & Blade II: Bannerlord,  Mount & Blade serisinin bir oyunudur. Ünlü ortaçağ savaş simülatörü ve rol yapma oyunu. 200 yıl önce kurulmuş, ayrıntılı savaş sistemini hem de Calradia dünyasını geçmektedir.  Oyun, Türk firması TaleWorlds tarafından geliştiştirilmektedir.

Mount & Blade İnceleme

Zekâ ve yeteneklerinizi daha önce hiç olmadığı şekilde test edecek, kuşatmalarda bir dizi ağır makine inşa edin, konumlandırın ve ateşleyin. Tarihsel olarak otantik savunma yapıları, koçunuzla bir rakibin kapısını vururken ya da kuşatma kulesini yakarken, ortaçağ savaşı deneyimini sunar. Mount & Blade II: kaotik bir savaşın her anını tek bir askerin gözünden yaşamanıza izin veriyor. Tütsüden savaş atlarına kadar her şeyin fiyatını arz ve taleple birlikte değiştiği, benzetilmiş bir feodal ekonomide malların mevcut olup olmadığını görün. Çiftliklere ve atölyelere yatırım yapın ya da bir kuşatmadan sonra açlıktan şehre ilk tahıl getirerek veya haydutlarla sarılmış bir karavan rotasını yeniden açarak anarşiyi kendi lehinize çevirin.

Kendi silahını yarat, isimlendir ve savaş alanına götür! Derin, fizik tabanlı bir sistem, her silaha benzersiz özellikler, güçlü ve zayıf yönler yaratır. Kendi yeteneklerine uyması ve oyun tarzını tamamlaması için ince ayarlanmış bir ölüm makinesi kur, ya da düşmanın kılıcını al ve savaşı lehine çevir.

Performans

Serinin benzersiz gereksinimlerini karşılamak için şirket içinde geliştirilen tamamen yeni bir oyun motoru, donanımınızın gücüyle ölçeklendirilebilen mükemmel performans ve grafiksel uygunluk dengesi sunar. Mount & Blade’i her zamankinden daha zengin, daha güzel grafiklerle deneyimleyin, sizi Calradia dünyasına sürükleyerek oyunun görkemli savaşlarını çarpıcı detaylarla izleyin.

Mount & Blade II: Bannerlord
Mount & Blade II: Bannerlord

Mount & Blade II: Bannerlord Xbox, Windows ve Playstation İçin Çıkış Tarihi

Mount & Blade 2: Bannerlord’un nihayet çıkış tarihi belli oldu. Oyun 2020’nin martında erken erişime açılacak. Playstation 4, Microsoft windows ve Xbox One platformlarında oyuncularla buluşacaktır.

Minimum  Sistem Gereksinimleri:

  • İşlemci: Intel i3-2100 / AMD FX-6300
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD 4600 / Nvidia GT730 / AMD R7 240
  • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

Diğer Playstation 4 oyunları için tıklayınız.

Resmi oyun sitesi için tıklayınız.

Bir cevap yazın