Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator 2020 Çıkış Tarihi & İncelemeleri

Microsoft Flight Simulator 2020

E3 2019 sunumunda Microsoft’un tanıtımıyla, yıllar sonra biz oyuncuları yeniden heyecanladıran oyun. Karşımızda Flight Simulator 2020.

Microsoft, 1980 yıllarda başlayan ve bir türlü dikiş tutmayan Flight Simulator oyununu 2020 yılında yeni bir sürüm ile canlandırmaya çalışacak. İlk olarak 1999 yılında tanıştığımız Filght Simulator serisi, yıllar içinde yenilikler gelip güncellensede oyun serverler açısından yeterli bulunmadı. 2006 yılında biz oyun severlerin karşısında çıkan “Flight Simulator X”, uçak kullanımı açısından gerçeği yansıtmadığı gibi yeryüzü şekilleri ve detayları olarakta pek göz zevkimize uygun değildi. Flight Simulator 2020, yakın bir gelecekte Xbox One ve Microsoft windows platformları için kullanıcılara sunulacaktır.

Onaylanan Uçak Üreticileri:

Aşağıdaki uçak üreticilerin onaylaması ile uçaklarını bu oyunda göreceğiz.

  • Airbus
  • The Boeing Company
  • CubCrafters
  • Daher
  • Diamond Aircraft Industries
  • ICON Aircraft
  • Robin Aircraft
  • Textron Aviation

Flight Simulator PC Oyun grafiği

Oyun grafiğinin ve dokusunun bu kadar kaliteli ve gerçekçi olması biz oyun severleri şimdiden heyecenlandırdı. Aşağıdaki videoda oyunun bize sunduğu bazı şehirleri detayları ile görmekteyiz. Şuan için söyleyebileceğimiz bulut, gökyüzü kalitesi, su ve bina şekilleri neredeyse gerçeğe yakın gözükmektedir.

E3 2019 Simulator 2020’nin tanıtım videosu.

FSX 2020

Geçmişte Valve‘ın Steam platformuyla birlikte Flight Simulator X yenilendi. Steam Edition olarak piyasaya sürülen bu versiyonda ne yazıkki başarılı olamamıştı. Ancak Microsoft’un duyurduğu bu sürüm bugüne kadar piyasaya sürülmüş olan serinin tüm üyelerine göre çok daha iyi olacağa benziyor.Daha gelişmiş uçaklar, havalimanları ve yeryüzü detayları içerisinde barındıracak olan bu simülasyon, duyurusunun yapılmasıyla birlikte havacılık tutkunlarına yeni bir ümit verdi. Bu yeni serinin eskiler gibi hayal kırıklığı mı olacakğını 2020 yıl içerinde göreceğiz.

Oyunun gelişmelerini ve detaylı videoları izlemek için bu youtube kanalına bakabilirsiniz.

Microsoft Flight Simulator Insider Programı nedir?

Insider programı, Microsoft Flight Simulator hayranlarının ve topluluk üyelerinin, simülasyonu, deneyimi ve hizmetleri geliştirmek için geliştirme ekiplerimizle işbirliği yapabilmelerinin bir yoludur. İçeriden biri olarak, mevcut franchise girişimlerini ve Microsoft Flight Simulator’ın geleceğini şekillendirmeye ve bilgilendirmeye yardımcı olan geri bildirim ve öngörü sağlama fırsatına sahip olacaksınız.

Insider programına katılmanın faydaları nelerdir?

Programdakiler kısa anketlere cevap verecek, özel forumlara erişebilecek ve haftalık bültenleri alacaktır. Ayrıca, Insiders, devam eden Microsoft Flight Simulator sürümlerinin Teknik Alfa ve Beta testlerine katılmak ve geliştirme ekiplerine geri bildirim sağlamak için özel fırsatlara sahip olacaktır.

Flight Simulator Insider programına katılmak için tıklayınız (Sadece ingilizce)

Microsoft Flight Simulator 2020 Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri

Şuana kadar açıklanmış herhangi bir sistem gereksinimi bulunmamaktadır.

Diğer Microsoft oyunları için tıklayınız.

Gelişen Microsoft Flight Simulator haberleri bu sayfada güncellenecektir. Bizi takipte kalın.

Bir cevap yazın